Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік

Новини

26 квітня 2024 року виповнюється 38 років, як людство зіштовхнулося з руйнівною силою радіації.
Через неї змінилися життя понад 100 тисяч жителів Прип’яті, Чорнобиля та навколишніх сіл, які назавжди покинули забруднені радіонуклідами домівки. Їхні оселі опинилися у зоні відчуження, головною господаркою якої стала природа.
Аварія на Чорнобильській АЕС у 1986 році стала однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Вплив цієї трагедії дістався усіх куточків Європи, а її згубні наслідки відчутні й до сьогодні.
Учні дізналися цікаві факти та розвінчали поширені міфи, що сформувалися навколо аварії на ЧАЕС і зони відчуження.

Заходи до Всесвітнього дня деніму (Дня джинсів) проводяться в останню середу квітня. Вже десятки років джинси займають перші місця в топі найпопулярнішого одягу. Учні початкових класів долучилися до проведення цього дня «джинсовою» фотосесією. Погодьтеся, що джинси – це зручно, модно, гарно, стильно і весело.

З кожним роком діти підростають і стають більш самостійними, ходять до школи, користуються транспортом. І тому повинні знати правила дорожнього руху. Неважко вивчити правила - набагато важче щодня їх дотримуватись. Незнання правил, необережність часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя . Щоб вберегтися від небезпеки, учні початкової школи повторили необхідні правила. Вони закріпили знання ПДР вікториною, розгадуванням загадок і практичними вправами

22 квітня в усьому світі відзначають День Землі. Наші дошкільнята власноруч створювали та розфарбовували нашу планету різними барвами.
Із восьмикласниками пригадали, як правильно сортувати сміття, дізнавались про унікальність нашої планети, а також, розмірковуючи про власний вклад у збереження Землі, пробуджували в собі екологічно свідомих громадян.

Учасники дитячо-юнацької гри «Джура» (рій "Козацька чайка" Байраківської філії ім.. Максима Шимка Ліцею №2 м. Немирова) в рамках Дня пам’яток історії та культури продовжували підготовку до конкурсу «Відун». Для цього було проведено усний історичний журнал «Наш дивокрай», під час якого нагадали про різноманіття культурної і національної спадщини, створеної нашими предками, про вразливість та необхідність збереження її для майбутніх поколінь. Крім того, було проведено віртуальну екскурсію до музеїв просто неба України та до переможців конкурсу «Сім чудес Вінниччини». Остання сторінка журналу була приємним сюрпризом для Рогожинського Горислава - він отримав Подяку Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій за участь в обласній олімпіаді «Моя Вінниччина».

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. День тих, хто першими кидається у полум'я, рятуючи найважливіше - людське життя. Учні 5 класу Байраківської філії ім.Максима Шимка провели виховну годину:" Будьте з вогнем обережні, вивчіть правила протипожежні", під час якої обговорили причини виникнення пожежі та правила поведінки з вогнем. Діти зробили висновок, що професія пожежника - це професія відважних , сміливих, сильних і героїчних людей.

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики. Ця пам’ятна дата, присвячена першому польоту людини в космос, — особливий день для всіх, адже людство семимильними кроками наближається до того часу, коли польоти в космос стануть буденністю.
Сьогодні учні 3-4 класів дізналися про важливість польотів у космос, про людей, які готують ці польоти, про роль науковців і конструкторів в освоєнні космосу, про космонавтів і тих, хто чекає їх на Землі. Гарні знання показали учні під час участі у «Космічній вікторині».
Багато позитиву викликала у школярів фантастична фотосесія «До зірок».

Квітень - місяць турботи про довкілля. Саме тому цей тиждень ми розпочали акцією "За чисте довкілля". Наймолодші прибрали шкільне подвір'я, а також зібрали сміття обабіч головної вулиці села. Учні середніх класів упорядкували шкільні алеї та узбіччя за парканом. Найстаршим, як завжди, найважливіша ділянка роботи - пам'ятники загиблим воїнам. Учні 8 і 9 класів гарно попрацювали біля меморіалів у селах Байраківка та Думбаслівка.

У рамках тижня з основ здоров'я учні 5 та 9 класу складали доміно раціонального харчування, визначали шкідливі продукти та їх вплив на організм людини. Шестикласники повторювали навики надання першої домедичної допомоги.

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з мінної безпеки. Його мета - підвищити обізнаність про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети для здоров'я та життя людей. З учнями 5 класу переглянули презентацію від "UNICEF" та обговорили правила поведінки про виявленні вибухонебезпечних предметів.

Сьогодні Міжнародний день дитячої книги, що відзначається у день народження Ганса Крістіана Андерсена, данського письменника, автора відомих в усьому світі казок. А в початкових класах це свято стало захопливою мандрівкою сторінками дитячих видань та творчості. Учні першого класу сьогодні спробували себе в ролі ілюстраторів і створили книжку «Колобок». А учні третього і четвертого класів написали власні казки та оформили їх у вигляді книжечок.

7 квітня відзначають Всесвітній день здоров'я. З нагоди цієї дати з учнями 7-9 класів сьогодні провели виховну годину "Обираємо здоровий спосіб життя", на яку запросили медпрацівника філії Грушко Наталію Анатоліївну. Цікавою і змістовною була її розповідь про головні чинники здоров'я підлітків та негативний вплив шкідливих звичок. Учням була запропонована анкета, що стосувалась їх ставлення до вживання тютюнових виробів, алкоголю та наркотичних речовин.

Сьогодні, в День планетаріїв, у 1-4 класах відбувся квест «Сонячна система».
Учні розширили свої знання про планети та зірки, про місце Землі у Сонячній системі. Також була привернута увага до того, які величезні простори нашої галактики, і водночас яка вона крихітна у безмежному Всесвіті.

14 березня в нашій країні відзначають День українського добровольця. Сьогодні учні 6-7 класів писали побажання нашим захисникам та створювали їх образи на малюнках.

Тарас Шевченко – символ української незламної боротьби. Вся творчість Великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне... Напередодні 210-ї річниці з Дня народження національного пророка учні Байраківської філії ім.Максима Шимка провели конкурс на кращого декламатора поезії Тараса Шевченка, також діти підготували виставку малюнків за його творчістю. Учні 8 та 9 класів мали можливість позмагатися в інтелектуально-пізнавальній вікторині "Шевченко багатогранний"

Традиційний конкурс декламаторів віршів Тараса Шевченка у початковій школі

Дякуємо активу учнівського самоврядування, нашим дітям та педагогу-організатору Вікторії Безрученко за чудове свято весни, прекрасний настрій та незабутні враження!

В нашій школі є чудова традиція зустрічати весну українською обрядовою випічкою. От і сьогодні, у перший день березня, учні початкових класів випікали жайворонків для закликання весни. Прийди, весно, з радістю та перемогою!

Сьогодні в нашому освітньому закладі відбулася зустріч із представниками відділу поліції N5 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області.
Віктор Томило, старший інспектор ювенальної поліції, та Сергій Моргун, інспектор ювенальної поліції, розповіли школярам про злочинність серед неповнолітніх. Зазначили, що відповідальність за окремі злочини настає у віці 14-16 років. Також застерегли дітей від скоєння будь-яких правопорушень і довели, що завжди готові прийти на допомогу та захистити їх від незаконних проявів з боку дорослих або однолітків.